Stav projektu: probíhající

Nástavba v Rajhradě u Brna

Popis projektu

 

Renovace bytového domu v širším centru města Rajhrad, je projekt, který vznikl s jasným cílem – revitalizace stávajících dvou bytových domů a nástavba jednoho patra v klidné části Rajhradu.

Příjemná lokalita Rajhradu u Brna (dostupná pár minut od  Brna) nabízí  nejen veškerou  občanskou  vybavenost  a služby, ale současně  únik z města  do harmonie  přírody.

Bydlení postavené podle Vašeho vkusu a představ právě vzniká v nástavbě cihlového domu s vlastním parkováním.

Prakticky řešené byty o dispozicích 2+kk a  3+kk, situované ve 3. NP a suterénu klidného, třípatrového domu o 6 bytových jednotkách je ideálním řešením pro mladou rodinu, která hledá prostorné komfortní bydlení za rozumnou cenu.

 Byty jsou vyprojektovány ve standardním vybavení  s možností individuálních úprav. Vnitřní dispozice jsou tvořeny vstupní halou, se šatnou, obytnou místností s kuchyňským koutem a jídelnou odkud je vstup na jihozápadní  lodžii, dále jednou nebo dvěma ložnicemi, koupelnou,  samostatnou toaletou.

Ke každému bytu náleží samostatný prostor s malým oknem a uzamykatelnými vstupními dveřmi  v suterénu budovy využitelný jako technická místnost kolárna, dílna, sušárna, s vlastním měřením el. energie.

Předností je osvobození daně z nabytí nemovitých věcí,  a úhrada ve výši 20 % kupní ceny při podpisu Smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Doplatek odpovídající 80%  celkové kupní ceny po kolaudaci. 

Současná fáze výstavby Vám umožní podílet se na utváření interiéru svého vlastního bydlení.