+ 420 775 676 135
Hledat nemovitost
Typ nemovitosti
Lokalita
Cena
od: Kč     do:

O nás

Kdo jsme

Jsme lidé, kteří svou práci dělají s láskou. Náš stabilní kolektiv tvoří realitní makléři s více než desetiletou zkušeností v realitním oboru. Zakládáme si na tom, že úspěšnou firmu tvoří spokojení zákazníci. Můžete se tak spolehnout nejenom na naši profesionalitu, ale především na individuální a přátelský přístup. Důvěra, kterou do nás klienti vkládají je pro nás stejně zavazující, ať již se jedná o pronájem malého bytu, nebo prodej milionového areálu.

 

Co od nás můžete očekávat

Jako realitní specialisté dokážeme zajistit prodej či pronájem jakékoli nemovitosti. Nezalekneme se ani obtížných a složitých obchodních transakcí, včetně prodeje části firmy, nebo developerského projektu. Spolupracujeme s renomovanou advokátní kanceláří,  JUDr. Soukupa BA http://www.soukupak.cz/ , která zajišťuje nezávisle veškerý právní servis na špičkové úrovni.

 

 

Pokud se rozhodnete nabídnout vaši nemovitost k prodeji, zajistíme  pro vás její propagaci na internetu a tištěných periodikách. Poradíme vám se stanovením optimální prodejní či nájemní ceny a vynaložíme maximální úsilí k nalezení vhodného zájemce.

 

Poznejme se osobně

Pokud stále váháte, zda jsme pro vás ti správní partneři, zastavte se osobně v naší kanceláři. Jsme přesvědčeni, že osobní setkání nedokáže nic nahradit. Budeme se na vás těšit.

Tým realitní kanceláře Desmin.